MUSTAFA SARUHAN CANLI YAYINDA CEVAP VERİYOR

“Daha Mutlu Daha Umutlu Bir Bodrum” Sloganıyla 2019 yerel seçimlerinde Bodrum Belediye Başkanlığı’na Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayı olduğunu açıklayan Mustafa Saruhan, Bodrum’un gerçeğini ve geleceğini Halikarnas Radyo’da anlatıyor.

Nuran Yüksel’in hazırlayıp sunduğu ve CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Saruhan’ın konuk olacağı “Bodrum’da Yerel Seçime Doğru” isimli programda Yüksel,’in sorularına cevap verecek olan Mustafa Saruhan, Bodrum yaşayanlarını sesi olacak.

Belediye Başkanlığı döneminde Yalıkavak Spor Kulübü, Yalıkavak Yelken Kulübü gibi sportif amaçlı kulüplerin kurucusu olan, görevini üstlendiği Yalıkavak bölgesinin, kalkınması ve refah seviyesini yükseltmek için Yalıkavak’ın bu günlere gelmesinde birçok proje geliştirip, emek harcayan Saruhan;

“Şimdi hedefim Bodrum Yarımadası. Bu görevi aldığım ilk günden son güne kadar, hayata geçirmek istediğimde hepimize büyük işler düşüyor olacak. Büyük değişimleri, büyük hedefleri hiç birimiz tek başımıza gerçekleştiremeyiz. Bu konuda Cumhuriyet Halk Partisi olarak, hepimiz Bodrum’un gelecekte çok daha ferah, çok daha refah bir yaşam bölgesi olması için çalışacağız.

Akıl ile bilgi ile bilim ile halk ile hep birlikte olağanüstü hızla değişen Bodrum’u marka yapan tüm sektörlerle ekonomik dengeleri ve uzlaşmayı sağlamanın mümkün olduğunu biliyorum. Bunun için ekibimle birlikte elimizdeki her imkânı, her gücü bu amaçla kullanacağız.

Sosyal demokrasinin son kalelerinden olan bu coğrafyada yaşam tarzımızı korumak için verdiğimiz mücadelelerden kaynaklı yorgunluğumuzu, bıkkınlığımızı sileceğimiz, daha mutlu daha umutlu bir Bodrum için aday olmak istiyorum. Herkesin kendi Bodrum’unu yaşayacağı özgür bir Bodrum vaat ediyor, “İyi ki Bodrum’da doğmuşum,  iyi ki Bodrum’a gelmişim, iyi ki Bodrum’da yaşıyorum” dedirtmek istiyorum.” Diyor.

FM 105.8 frekansından yayın yapan Halikarnas Radio’da Bodrumluları yakından ilgilendiren sorularını cevaplayacak olan CHP Bodrum Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Saruhan, 20 Kasım 2018 Salı günü 11.00-12.00 saatleri arasında Nuran Yüksel’in konuğu olacak.